Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Łęce Opatowskiej

Przemek Kossakowski o kulisach programu "Down The Road"

Utworzono dnia 14.10.2022

10 października 2022r. Gminna Biblioteka Publiczna w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie zorganizowała spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim - dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” oraz „Drobna nieuważność i inne historie”, a także twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”.

Podczas spotkania, publiczność mogła wysłuchać jednej z historii, która znalazła się w najnowszej książce Kossakowskiego „Drobna nieuważność”,. Następnie Przemek zaproponował licznie przybyłej na spotkanie publiczności kilka tematów do wyboru i tak oto większością głosów wybrano prezentację dotyczącą realizacji programu telewizyjnego „Down The Road”. Kossakowski w niezwykle ciekawy i barwny sposób opowiadał o kulisach realizacji odcinków, o relacjach z uczestnikami oraz o tym jak wielki wpływ na jego życie wywarł program. Odpowiadał też na liczne pytania zebranych.

Kiedy dwugodzinna opowieść Przemka dobiegła końca, każdy mógł zamienić z nim kilka słów, zrobić sobie zdjęcie, czy kupić najnowszą książkę z dedykacją. Niewątpliwie to spotkanie na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Spotkanie zostało dofinansowane z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Łęka Opatowska.

Spotkanie z Kossakowskim

Utworzono dnia 19.10.2022, 12:33

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 14

W poprzednim tygodniu: 84

W tym miesiącu: 56

W poprzednim miesiącu: 301

Wszystkich: 3105

Projekt "Nauka, kultura, rozrywka - to lubię w mojej bibliotece!" jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU.

 

Projekt "Na tropie kultury - biblioteka dla seniora" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

 

 

Projekt "Dzieje się w bibliotece - zajęcia edukacyjne i artystyczne dla dzieci i młodzieży z elementami biblioterapii" dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

"Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025."

Nazwa zadania: "Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup  nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0."