Logo
Wydrukuj tę stronę

Agnieszka Lingas-Łoniewska w bibliotece

20 lutego 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską – wrocławską pisarką, nazywaną przez swoich fanów Dilerką Emocji, autorką ponad trzydziestu bestsellerowych powieści łączących romans, dramat i sensację.

Podczas spotkania czytelnicy dowiedzieli się jak wyglądały pisarskie początki autorki – pisanie do szuflady, następnie za namową przyjaciółek publikowanie w Internecie, a w końcu wydanie pierwszej książki. Zdradziła też, że napisanie każdej z nich poprzedza skrupulatnym badaniem środowisk i zagadnień , o których ma zamiar pisać – dzięki temu jej powieści są tak autentyczne. Wszystkie jej książki są pełne emocji, wpisują się przy tym w różne gatunki literackie, dzięki temu każdy czytelnik może w nich znaleźć coś dla siebie. W trakcie spotkania między uczestnikami a Agnieszką Lingas-Łoniewską wywiązała się żywa dyskusja, ponieważ czytelnicy zadawali pisarce wiele pytań.

Na zakończenie dyrektor Biblioteki Gabriela Brzezińska wręczyła Pani Agnieszce karmę dla psów i kotów. Pani Agnieszka prowadzi akcję „Karma zamiast Kwiatka” i zebraną podczas spotkań żywność dla zwierząt przekazuje organizacji „Ekostraż” we Wrocławiu. Po spotkaniu czytelnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pisarką oraz zakupić książkę z dedykacją.

  • Czytany 1033 razy
Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowie. Wszelkie prawa do treści zastrzeżone